
Saskia Le Poole
Ik geef de volgende cursus(sen):
-
Cello voor jongeren — door admin — last modified 07-07-2025
-
Cello voor kinderen — door admin — last modified 07-07-2025
-
Cello voor volwassenen — door admin — last modified 07-07-2025
Saskia (1985) studeerde cello aan het het Fontys Conservatorium in Tilburg bij Paul Uyterlinde. Tijdens haar bachelorstudie (dipl. 2010) volgde ze een minor barok continuospel en een minor onderwijskunde en tijdens haar masterstudie (dipl. 2012) nam zij lessen bij Dmitry Ferschtman en volgde zij masterclasses in Jeruzalem.
Als uitvoerend musicus speelt Saskia in divers verband samen. Van koren tot pop-artiesten, met strijkkwartet en pianotrio, op cruiseschepen, in kleine kamermuziekensembles en zelfs had Saskia eerder een eigen cellorockband!
Naast haar uitvoerend werk heeft Saskia zeer uitgebreide ervaring als docerend musicus. Al sinds haar vooropleiding (2004) geeft ze met veel enthousiasme cellolessen aan jong en oud. Inmiddels heeft ze meer dan 20 jaar ervaring met het lesgeven in privé- en groepsverband, op muziekscholen en in het regulier onderwijs via het Leerorkest Amsterdam. Ook was zij enkele jaren locatiemanager binnen het Leerorkest.
Tijdens de cellolessen bij Saskia staat plezier voorop! Dit wordt bereikt dmv lessen 'op maat'. Voor iedere leerling wordt de best passende methode + aanvullende muziek en oefeningen gekozen, en is er een persoonlijke pedagogisch/didactische benadering. Er wordt veel samengespeeld in de les en 2 keer per jaar is er een voorspeelmiddag (niet verplicht, wel héél leuk!).
Iedereen is van harte welkom bij een gratis proefles!
Bij Saskia kun je kiezen uit de volgende lestijden:
30 minuten, wekelijks
45 minuten, wekelijks of 1 x per 2 weken (eventueel via een strippenkaart van 300 minuten)
Voor het huren van een goede en fijne cello kun je terecht bij Maki Ishizuka in Utrecht.
www.makivioolbouw.nl
